O FIRMIE


WWW: https://sklep.zmconcept.com/
Telefon: 52-321-39-66
Adres: Kołłątaja 1
Kod pocztowy: 85-080
Miejscowość: Bydgoszcz


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Czy można sporo oszczędzić, kupując nowy instrument? Niestety, zwykle wiąże się to z wyborem gorszej jakości sprzętu, chyba że skorzysta się z oferty sklepu dostępnego na stronie sklep.zmconcept.com. Każdy klient może tam liczyć na sprawdzone marki w zaskakująco niskich cenach! 

Szczególną uwagę warto zwrócić na trąbki, które ten sklep ma w swoim asortymencie. Co ciekawe, w katalogu znajdują się modele zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, jak i dla tych, którzy grają w profesjonalny sposób, co ułatwia robienie zakupów. 

W ofercie sklepu znajdują się również futerały i akcesoria do pielęgnacji instrumentu, co sprawia, że możliwy staje się zakup pełnego zestawu potrzebnego do utrzymania sprzętu w idealnej kondycji. Dzięki temu, że zamówienia realizowane są bardzo szybko, już za chwilę będzie można cieszyć się ze swojego zakupu. 

Data dodania: 29-07-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Mężczyźni cierpiący na kompleksy z powodu przedwczesnego wytrysku i mający z tego powodu mało udane życie seksual [..]
Więcej>