O FIRMIE


WWW: https://xfelgi.pl/
Telefon: 509 700 012
Adres: Piotrkowska 4C
Kod pocztowy: 97-330
Miejscowość: Poniatów


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwo Xfelgi specjalizuje się w sprzedaży części do samochodu. Zapewnia swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny, a także szeroki wybór części przeznaczonych do pojazdów różnych marek. W ofercie znajdują się między innymi felgi MAM.

Są to modele aluminiowe wyprodukowane przez niemieckie przedsiębiorstwo. Felgi o wysokiej jakości oraz estetycznym designie można kupić w różnych rozmiarach, dopasowanych do poszczególnych  modeli samochodów. Producent stosuje nowoczesne technologie, które zapewniają felgom nie tylko lekkość, ale również zwiększoną wytrzymałość na obciążenia dynamiczne i uszkodzenia mechaniczne. Produkty tej marki cieszą się uznaniem wśród entuzjastów motoryzacji. Poleca się wybór tych felg nie tylko ze względu na ich estetyczny wygląd, ale również na to, że istotnie wpływają na komfort jazdy. Poza tym te felgi cechują się dużą różnorodnością oraz uniwersalnością, jako że wśród  nich znajdują się modele dostosowane do aut różnego typu, w tym luksusowych modeli sportowych.

Data dodania: 16-12-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Bedlno

Agromika Michał Kiciński

Uprawy powinny być chronione przed wszelkiego rodzaju insektami, szkodnikami i chwastami, ale niewielu rolników wie, � [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Dobroń

Travicom.PL

Na sklep.travicom.pl można znaleźć różne podłogi z PCV. Ich zaletą jest nie tylko wytrzymałość, ale również [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Brzeziny

wyprawkowy

Okres ciąży to szczególny okres dla każdej przyszłej mamy, ale też i reszty rodziny. Jest to czas wielkich przygot [..]
Więcej>