O FIRMIE


WWW: https://sp.szkolymydlowskiej.pl/
Telefon: 22 619 32 25
Adres: Kaleńska 3
Kod pocztowy: 04-367
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Szukasz dobrej szkoły policealnej, za którą nie będziesz musiał płacić? Po liceum chcesz kontynuować naukę, aby zdobyć zawód, i dlatego chcesz pójść do darmowej szkoły policealnej? W takim razie konieczni zajrzyj na stronę sp.szkolymydlowskiej.pl i zapoznaj się z ich ofertą szkół policealnych i kursów zawodowych.
Ta darmowa szkoła policealna w Warszawie cieszy się ogromną popularnością. U nich znajdziesz wiele ciekawych kierunków i klas, dzięki którym rozwiniesz się i zdobędziesz przyszłościowy zawód. Sprawdź ofertę Szkół Beaty Mydłowskiej już teraz i wybierz kierunek dla siebie. Z ich pomocą bez problemu zdobędziesz ciekawy zawód i rozwiniesz swoje zainteresowania. Podejdź poważnie do swojej przyszłości i wybierz usługi najlepszych profesjonalistów od kształcenia zawodowego. Zostań technikiem dentystycznym, technikiem masażu, administracji lub informatyki. Wybierz kierunek dla siebie i zdobądź ciekawy i pożądany na rynku pracy zawód w darmowej szkole policealnej na najwyższym poziomie. Zdobądź potrzebną wiedzę i zadbaj o swoją przyszłość już teraz.

Data dodania: 15-11-2017

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Olsztyn

Marta Subda Design

Jeśli myślisz, że architekci wnętrz z Olsztyna są gorszymi fachowcami niż ci z Warszawy, to musisz zmienić zdani [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Olsztyn

DIWOS Dorota Stomska

Kto przeprowadza ocenę ryzyka zawodowego? Czasami zdarza się, że jeżeli dana firma jest niewielka, a jej właścicie [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Elbląg

Elbląski Park Technologiczny

Niektóre usługi przewozowe przedstawione na stronie internetowej ekologistyka24.pl wymagają uzyskania konkretnych poz [..]
Więcej>