O FIRMIE


WWW: https://solidhale.pl/
Telefon: 508 143 635
Adres: Młochowska 88
Kod pocztowy: 05-831
Miejscowość: Młochów


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwo budowlane SOLID HALE to renomowany i naprawdę godzien polecenia partner biznesowy. Niezależnie od wielkości naszego projektu – możemy być pewni, że nie spotka nas żadna przykra niespodzianka. Specjalnością firmy są hale magazynowe – ich budowa przebiega nienagannie.

Nawet, jeżeli nasz pomysł na halę (o dowolnym przeznaczeniu użytkowym) nie jest jeszcze w pełni sprecyzowany – możemy liczyć na fachową pomoc, doradztwo oraz szybką i precyzyjną wycenę kosztów naszego przedsięwzięcia budowlanego.

Do niewątpliwych plusów współpracy ze wspomnianą firmą należy znaczna elastyczność w podejściu do potrzeb klienta. Pracownicy, którzy tworzą zespół odpowiedzialny za przyjmowanie zleceń – wiedzą, że ich podstawowym zadaniem jest przede wszystkim uważnie słuchać tego, co mówi klient. Tak rodzą się rozwiązania funkcjonalne, sensowne oraz wydajne.

Data dodania: 17-06-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Mężczyźni cierpiący na kompleksy z powodu przedwczesnego wytrysku i mający z tego powodu mało udane życie seksual [..]
Więcej>