O FIRMIE


WWW: http://rysownia.com.pl/
Telefon: 501 771 917
Adres: Parkowa 25
Kod pocztowy: 51-616
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Użytkownik astistor dodał komentarz Ocena 4
Dzięki kursowi rysunku w Rysowni udało mi się zdać bez przeszkód na ASP. Dziękuję wam, że pomogliście mi w udoskonaleniu mojego warsztatu i umiejętności.
Opublikowano: 2019-04-18 14:56:46Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Człowiek. Jaki jest, każdy widzi. Oczy, nos, usta, włosy, usuń, tułów, ręce i nogi. Niby proste... A jednak przy rysowaniu postaci na papierze możemy napotkać niemałe problemy. Trudności nastręcza na przykład zachowanie właściwych perspektyw i proporcji, albo wprawienie naszego bohatera w ruch. Jest na to rada: profesjonalny kurs z rysunku postaci we wrocławskiej Rysowni.

 

Udział w tego typu zajęciach stanowi idealne rozwiązanie - zarówno dla młodych adeptów świata sztuki jak i tych, którzy pierwsze kroki w tej materii mają już dawno za sobą. Uczestniczy warsztatów mogą liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony doświadczonych architektów, projektantów, a także artystów. Chcesz zyskać szansę na pogłębienie posiadanej wiedzy, zdobycie nowych umiejętności i poznanie ciekawych ludzi? W takim razie nie zwlekaj już dziś zapisz się na kurs z rysunku postaci!

 

Data dodania: 11-10-2017

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Katowice

Smaczna Paczka

Aby być zdrowym i mieć prawidłową wagę, warto zadbać o regularność spożywanych posiłków, a także ich jakoś� [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Gdańsk

FIN-EL Consulting s.c.

Większość przedsiębiorców, biorących udział w niezależnych badaniach, podkreśla, że nie jest łatwo prowadzić [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Wrocław

Sweetcake.com.pl

Dobre jakościowo foremki silikonowe do masy cukrowej to konieczne wyposażenie każdej gospodyni domowej, która lubi s [..]
Więcej>