O FIRMIE


WWW: https://truck-tychy.pl/
Telefon: 32 217 72 11
Adres: Składowa 2a
Kod pocztowy: 43-100
Miejscowość: Tychy


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Nie jesteś zadowolony z oferty Twojego lokalnego sklepu motoryzacyjnego, bo nigdy nie możesz w nim znaleźć tego, co akurat jest Ci potrzebne? Zamiast w nim kupować, to lepiej jest skorzystać z oferty sklepu internetowego, gdzie o wiele łatwiej znajdziesz poszczególne części zamienne. 

Aby naprawić swoje auto, sklep internetowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie dość, że znajdziesz tam wiele przydatnych części, to jeszcze ceny będą najniższe. Podział produktów na kategorie pomoże Ci w wyszukaniu dokładnie tych elementów, których potrzebujesz. 

Jak skorzystać z takiej oferty? Wystarczy wejść na stronę truck-tychy.pl i zobaczyć, jakie elementy dostępne są w tym sklepie. Składanie zamówienia jeszcze nigdy nie było takie proste, jak teraz. Wszystko to z troski o klienta, by naprawianie auta stało jeszcze się możliwe. 

Data dodania: 26-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Częstochowa

P.H. BAU-TEC

Dla niektórych akumulatorów okres jesienno-zimowy jest prawdziwym testem ich rzeczywistych możliwości. W takich wypa [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki atrakcyjnej ofercie preparatów do konserwacji odzieży i obuwia marka Impragnol cieszy się uznaniem licznych o [..]
Więcej>