O FIRMIE


WWW: https://profondo.pl/
Telefon: 736 858 212
Adres: Brzozowa 16
Kod pocztowy: 98-220
Miejscowość: Zduńska Wola


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Strona profondo.pl jest prowadzona przez doświadczoną firmę o dużej renomie, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów wykorzystywanych w zakładach stolarskich, przedsiębiorstwach budowlanych oraz remontowych. Składają się na nie nowoczesne frezy do frezarki górnowrzecionowej i modeli innych typów, które ułatwiają obróbkę drewna.  Podczas poszukiwania takich produktów warto zwracać uwagę przede wszystkim na typ posiadanych urządzeń, specyfikę powierzchni oraz rodzaj planowanych prac.

Najpowszechniejsze są frezy tarczowe sprawdzające się podczas pracy z twardymi materiałami. Wytwarza się je z szybkotnącej stali, na której nie osadza się rdza. Ułatwiają wykonywanie niewielkich nacięć, rowków oraz innych elementów. Drugim rodzajem są frezy palcowe przydatne w trakcie obróbki wykańczającej i zgrubnej. Występują w kilku kształtach  i znajdują zastosowanie w wąskich przestrzeniach.

Data dodania: 03-04-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Bedlno

Agromika Michał Kiciński

Uprawy powinny być chronione przed wszelkiego rodzaju insektami, szkodnikami i chwastami, ale niewielu rolników wie, � [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Łódź

Jubiler Destino

W dzisiejszych czasach w sprzedaży znaleźć można biżuterię wykonywaną z najfantastyczniejszych materiałów. Czas [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Dobroń

Travicom.PL

Na sklep.travicom.pl można znaleźć różne podłogi z PCV. Ich zaletą jest nie tylko wytrzymałość, ale również [..]
Więcej>