O FIRMIE


WWW: https://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/
Telefon: 730-900-730
Adres: Lazurowa 87a
Kod pocztowy: 01--47
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Awaria sprzętu komputerowego nie musi od razu oznaczać, że należy kupić nowe urządzenie, ponieważ można skorzystać z oferty tych sprawdzonych fachowców, którzy zajmą się usunięciem niemal każdej usterki. Prowadzą oni serwis, w którym z pewnością uda się rozwiązać problemy z urządzaniem i to w bardzo krótkim czasie, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów.

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Należy wejść na stronę internetową pogotowie-komputerowe24h.pl, bo tam znajduje się pełna oferta tej firmy. Do tej pory skorzystało z niej wielu zadowolonych klientów, może więc warto dołączyć do ich szerokiego grona? Zwykle doceniają oni pełen profesjonalizm, a także możliwość odebrania działającego sprzętu nawet już po kilku dniach.

To właśnie dzięki tym fachowcom może się okazać, że naprawa laptopa w Warszawie jest usługą, z której warto skorzystać, aby uzyskać działający jak dawniej sprzęt. Jeszcze dziś warto skontaktować się z pracownikiem i ustalić szczegóły korzystania z usług tej znanej firmy.

Data dodania: 25-09-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Szukasz dobrej szkoły policealnej, za którą nie będziesz musiał płacić? Po liceum chcesz kontynuować naukę, aby [..]
Więcej>