O FIRMIE


WWW: https://www.podpisane.pl/
Telefon: 000000000
Adres: Słoneczna 34
Kod pocztowy: 00-789
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Rodzice często martwią się o rzeczy swoich dzieci pozostawione w przedszkolu czy szkole. Zdarza się, że maluchy pomylą się i spakują do swojego plecaczka zeszyt czy książkę koleżanki lub kolegi. Żeby temu zapobiec, warto zainwestować w specjalne naklejki imienne, które pomogą rozeznać się w tym, co do kogo należy już na etapie pakowania.

Innym dobrym sposobem na oznaczenie rzeczy swojej pociechy są naszywki na ubrania. Odzież na zmianę, podobnie jak buty, wymaga podpisania. Można zatem naszyć na worek taką etykietę imienną, do którego bez problemu zmieści się np. strój do zajęć sportowych czy ręcznik do wycierania rączek i buzi. 

Naszywki, naklejki czy naprasowanki można zatem dobrać indywidualnie do dziecka oraz jego zainteresowań. Takim sposobem mała księżniczka może pić soczek z kubeczka, na który została naklejona etykieta z motywem korony, a miłośnik podróży galaktycznych z radością umyje zęby szczoteczką oznaczoną dodatkowym obrazkiem rakiety. Na stronie podpisane.pl znajduje się więcej takich atrakcyjnych motywów, co znacznie ułatwi najmłodszym rozpoznanie swoich rzeczy. 

Data dodania: 05-05-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Szukasz dobrej szkoły policealnej, za którą nie będziesz musiał płacić? Po liceum chcesz kontynuować naukę, aby [..]
Więcej>