O FIRMIE


WWW: https://blaszkinadaszki.pl/
Telefon: 516 135 179
Adres: Władysława Reymonta 37
Kod pocztowy: 41-250
Miejscowość: Czeladź


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Dach to jeden z najważniejszych elementów gwarantujących bezpieczeństwo budynku. Powinien być zbudowany z dobrej jakości materiałów przez doświadczonych fachowców. Brak szczelności pomiędzy poszczególnymi warstwami czy łączeniem komina z dachem może doprowadzić do zalegania wody w wewnętrznych warstwach, zmniejszonej wydajności energetycznej lub pękania konstrukcji. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na obróbki blacharskie, które odpowiadają za zabezpieczenie pokrycia dachu w kluczowych miejscach.

Przedsiębiorstwo PLASTBUD zajmuje się produkcją oraz sprzedażą różnych elementów niezbędnych podczas konstrukcji dachu, takich jak wiatrownica, pas nadrynnowy, podrynnowy czy listwy.

Osoby zainteresowane zakupem wiatrownic, mogą złożyć zamówienie indywidualne. Jest to produkt wykonywany na zamówienia, co gwarantuje, że będzie idealnie pasować do kształtu dachu.

Data dodania: 24-08-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Częstochowa

P.H. BAU-TEC

Dla niektórych akumulatorów okres jesienno-zimowy jest prawdziwym testem ich rzeczywistych możliwości. W takich wypa [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki atrakcyjnej ofercie preparatów do konserwacji odzieży i obuwia marka Impragnol cieszy się uznaniem licznych o [..]
Więcej>