O FIRMIE


WWW: https://www.orome.pl/
Telefon: +48 77 417 05 07
Adres: Pułaskiego 17
Kod pocztowy: 46-200
Miejscowość: Kluczbork


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Faraone to jedna z tych marek, które każdemu, kto potrzebuje profesjonalnych drabin lub rusztowań, nieodmiennie bardzo pozytywnie się kojarzy. Prawie pół wieku sprawnego funkcjonowania na rynku – pierwotnie tylko lokalnie, w rodzinnej Hiszpanii – to gwarancja, że otrzymamy drabinę, która będzie naprawdę solidna i niezawodna.

Drabiny marki Faraone wyróżnia nieprzeciętna troska – zarówno na etapie prac koncepcyjnych, jak i podczas samego wykonania – o jak najwyższą jakość oferowanych produktów.

W Polsce działa niezwykle dynamicznie rozwijający się dystrybutor tej korporacji – firma Orome SC, której stacjonarna siedziba mieści się w Kluczborku. Założone w 2011 roku przedsiębiorstwo, proponuje kompleksowe podejście do potrzeb dzisiejszego przemysłu. Pełną prezentację dostępnych towarów możemy obejrzeć na stronie internetowej: orome.pl.

Data dodania: 14-03-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kędzierzyn-Koźle

Apteka Urtica

Leczenie grzybicy jest bardzo trudne, kto cierpiał na tę chorobę, dobrze o tym wie. Niełatwo jest zniwelować jej ob [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Głubczyce

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Powietrzna pompa ciepła, której cena u producenta z linku galmet.com.pl jest bardzo rozsądna, to jedno z najlepszych [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kędzierzyn Koźle

AZTECH

Przedsiębiorcy zajmujący się obrotem różnymi materiałami budowlanymi i opałowymi, a także utylizacją najróżni [..]
Więcej>