O FIRMIE


WWW: http://www.nycz.pl/
Telefon: +48 12 290 03 30
Adres: Płk. Dąbka 8C
Kod pocztowy: 30-732
Miejscowość: Kraków


DODAJ OCENE


Użytkownik tadimi dodał komentarz Ocena 3
Na jakości wyrobów, które dostępne są w hurtowni Nycz, to można polegać, jak na przysłowiowym Zawiszy. Ponadto ceny też mają bardzo przystępne - to mój stały dostawca i myślę, że jeszcze długo nim będzie. :)
Opublikowano: 2019-05-14 12:30:06Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Elementy budowlane powinny być mocowane w sposób możliwie bezpieczny. Jeśli szukasz hurtowni z narzędziami, zajrzyj na nycz.pl i zapoznaj się z ofertą jednej z nich. Oferuje ona różnego rodzaju nakrętki w tym:

- nakrętki sześciokątne,

- nakrętki czterokątne,

- nakrętki samokontrujące.

W swojej ofercie posiada sprawdzone produkty od europejskich dostawców, którzy cieszą się uznaniem i zaufaniem na polskim i zagranicznym rynku. Oferuje również różnego rodzaju śruby, wkręty oraz liny i siatki. W tej hurtowni kupisz niezbędne narzędzia podczas remontu lub budowy domu. Oferowane produkty są wysokiej jakości i cechuje je wytrzymałość, co jest niezwykle ważne w przypadku produktów budowlanych, które niejednokrotnie są wystawiane na trudne warunki. Hurtownia Nycz działa już od ponad 20 lat, może więc poszczycić się wieloletnim doświadczeniem.

Data dodania: 01-10-2017

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tarnów

Znicze Kowalczyk

Odwiedzanie cmentarza zazwyczaj rozpoczyna się od zakupu odpowiedniego na tę okazję znicza. Dlatego tak wielu ludzi r [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

AGTOM s. z o.o.

Trudno jest, gdy brakuje nam cierpliwości i dokładności stworzyć modele, które wyglądają jak oryginały. Jeśli j [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Stachurski Przeprowadzki

Na rynku swoje usługi oferuje wiele firm przeprowadzkowych, ale to Przeprowadzki Stachurski posiada miano lidera w swoj [..]
Więcej>