O FIRMIE


WWW: https://mcsport.pl/
Telefon: 796 187 187
Adres: Al. Piłsudskiego 187
Kod pocztowy: 92-332
Miejscowość: Łódź


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Najbardziej wymagający klienci z pewnością będą więcej niż zadowoleni jakością oraz funkcjonalnością rowerów i akcesoriów czekających na stronie mcsport.pl. Można tam znaleźć między innymi rower crossowy Giant Roam 1 Disc Metallic Navy 2022. Model stworzony do jazdy w każdych warunkach, dzięki dopracowanej konstrukcji oraz wysokogatunkowym komponentom doskonale sprawdza się na asfalcie, szutrze, leśnych ścieżkach czy szlakach w terenie. Prowadzi się pewnie i stabilnie dzięki udoskonalonej geometrii, wysokiej klasy amortyzatorom i sztycy.

Platforma sprzedażowa online jest własnością renomowanego przedsiębiorstwa działającego na rynku od wielu lat. Bogate doświadczenie pozwala mu w pełni rozumieć potrzeby oraz oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z kolei szerokie kontakty handlowe wśród czołowych polskich i zagranicznych dostawców pozwalają odpowiadać na nie w więcej niż satysfakcjonujący sposób. Zarówno pod względem cen, walorów wizualnych, odporności na eksploatację, jak i funkcjonalności. 

Data dodania: 13-10-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Bedlno

Agromika Michał Kiciński

Uprawy powinny być chronione przed wszelkiego rodzaju insektami, szkodnikami i chwastami, ale niewielu rolników wie, � [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Dobroń

Travicom.PL

Na sklep.travicom.pl można znaleźć różne podłogi z PCV. Ich zaletą jest nie tylko wytrzymałość, ale również [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Brzeziny

wyprawkowy

Okres ciąży to szczególny okres dla każdej przyszłej mamy, ale też i reszty rodziny. Jest to czas wielkich przygot [..]
Więcej>