O FIRMIE


WWW: https://matbud-torun.pl/
Telefon: 56 674-30-20
Adres: Leśna 5
Kod pocztowy: 87-134
Miejscowość: Rozgarty


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Składy budowlane ze strony matbud-torun.pl rozpoczęły swoją działalność 1998 roku i od tamtej pory mocno się rozwinęły. Mają wiele oddziałów, w których sprzedaje się doskonałej jakości materiały budowlane, na przykład w Gdańsku, Grudziądzu czy Włocławku. Można tu znaleźć starannie wybrane produkty, a wpływ na ten wybór mają przede wszystkim klienci. Firma stara się, aby asortyment był na bieżąco uzupełniany i aktualizowany. Prowadzi ona sprzedaż detaliczną i hurtową, współpracując z dużymi firmami budowlanymi.

W ofercie składu można znaleźć zarówno te materiały, które muszą się znaleźć w każdej ofercie, jak i wiele produktów zaawansowanych technologicznie. Są tu zatem różne rodzaje cegieł, pustaków i bloczków, materiały izolacyjne i wykończeniowe, takie na przykład jak różne rodzaje farb. Przedsiębiorstwo to dba, aby zakupiony towar został dostarczony do klienta transportem firmy tak szybko, jak to możliwe. 

Data dodania: 17-04-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Bydgoszcz

ODEKA SIMP FF

Zdobądź uprawnienia elektryczne do 1kv SEP, które proponuje Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Bydgoszczy. Otrzymane u [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Czernikowo

Salon Meblowy Luksus Meble

Dzieci muszą mieć swój pokój i jest bardzo ważne, aby prezentował się on dokładnie tak, jak oczekuje tego dane d [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Choceń

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Osoby żyjące z alkoholikiem nie mają łatwego życia. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nałóg niszczy nie [..]
Więcej>