O FIRMIE


WWW: https://lizard.pl/
Telefon: +48 22 472 40 10
Adres: Bukowińska 22
Kod pocztowy: 02-703
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Coraz więcej firm korzysta z systemów informatycznych, gromadząc na serwerach ogromne ilości danych, nierzadko bardzo wrażliwych. Urządzenia te wymagają odpowiedniego nadzoru i tylko prawidłowe administrowanie nimi daje gwarancję niezawodności ich działania oraz odpowiedniego zabezpieczenia przed awariami.

Dlatego warto powierzyć zadania związane z obsługą serwerów profesjonalistom. Firma Lizard zatrudnia wyłącznie doświadczone osoby odpowiedzialne za administrowanie serwerem. Wszelkie działania zawsze konsultowane są z klientem, dlatego współpraca przebiega sprawnie i bez zakłóceń.

Warto jednak pamiętać, że nie zawsze najlepszym miejscem do utrzymywania  danych i usług jest siedziba firmy. Kolokacja serwerów, czyli umieszczenie sprzętu w centralnym punkcie sieci z gwarantowanym zasilaniem, połączeniem z zasobami Internetu, właściwym chłodzeniem i opieką administracyjną niesie ze sobą zarówno zwiększenie ich stabilności, jak i obniżenie kosztów utrzymania.

Data dodania: 21-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Szukasz dobrej szkoły policealnej, za którą nie będziesz musiał płacić? Po liceum chcesz kontynuować naukę, aby [..]
Więcej>