O FIRMIE


WWW: https://www.kei.pl/
Telefon: 12 349 22 00
Adres: Marcika 27
Kod pocztowy: 30-443
Miejscowość: Kraków


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Firma ta specjalizuje się w dziedzinie informatyki. Osobom zainteresowanym przedsiębiorstwo może wiele zaoferować. Podmiot usytuowany jest na terenie Poznania. Firma prowadzi witrynę internetową dostępną pod adresem kei.pl, na której można znaleźć przykładowo informacje o tym, czym jest kolokacja serwerów. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy przedsiębiorstwa stanowić może przydatne rozwiązanie dla osób zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, które chcą wprowadzić do strategii swojego biznesu serwery współdzielone, czy też serwery dedykowane z administracją.

Zaangażowanie podmiotu do współpracy może się doskonale sprawdzić w przypadku właścicieli sklepów i portali internetowych. Firma może zaproponować swoim klientom usługi takie jak:

  • rejestracja i transfer domen,
  • administrowanie serwerami,
  • wdrażanie rozwiązań IT.

Można tutaj liczyć na wysoką jakość obsługi, duże zaangażowanie w przeprowadzane działania, kompleksowe wsparcie, bardzo atrakcyjne ceny i fachowe podejście do zadań.

Data dodania: 11-04-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Elementy budowlane powinny być mocowane w sposób możliwie bezpieczny. Jeśli szukasz hurtowni z narzędziami, zajrzyj [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Tarnów

Znicze Kowalczyk

Odwiedzanie cmentarza zazwyczaj rozpoczyna się od zakupu odpowiedniego na tę okazję znicza. Dlatego tak wielu ludzi r [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

AGTOM s. z o.o.

Trudno jest, gdy brakuje nam cierpliwości i dokładności stworzyć modele, które wyglądają jak oryginały. Jeśli j [..]
Więcej>