O FIRMIE


WWW: https://inoplex.pl/
Telefon: +48 22 460 54 30
Adres: Przewodowa 40
Kod pocztowy: 04-874
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Użytkownik heavytiger265 dodał komentarz Ocena 3
Zakup u nich elementów małej architektury okazał się być strzałem w dziesiątkę. Widać, że firma Inoplex stawia na jakość swoich produktów.
Opublikowano: 2020-10-30 15:35:11Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Każde miasto chce mieć przemyślaną i dopracowaną przestrzeń urbanistyczną. Elementem, który pełni w niej kluczową rolą, jest tak zwana mała architektura. Zaliczamy do niej między innymi: ławki, kosze na śmieci, donice, stoliki czy różnego rodzaju stojaki. Ich projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją zajmuje się firma Inoplex, mająca swoją siedzibę w Warszawie.

Oferowane przez nią produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej, stali ocynkowanej lub malowanej proszkowo oraz z materiałów pomocniczych, takich jak drewno czy plexi. Dzięki temu są one bardzo trwałe i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowo charakteryzują się ciekawym designem oraz bardzo atrakcyjną ceną. To wszystko powoduje, że cieszą się dużą popularnością. Każdy klient może również zlecić stworzenie indywidualnego projektu, który będzie spełniał wszystkie jego wymagania.

Data dodania: 05-02-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Szukasz dobrej szkoły policealnej, za którą nie będziesz musiał płacić? Po liceum chcesz kontynuować naukę, aby [..]
Więcej>