O FIRMIE


WWW: https://galeco.pl/
Telefon: 668 476 041
Adres: Uśmiechu 1
Kod pocztowy: 32-083
Miejscowość: Balice


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Na stronie internetowej galeco.pl można zapoznać się z ofertą firmy prowadzącej sprzedaż systemów rynnowych. Proponuje ona szeroki wybór produktów. W ten sposób pragnie się wpasować w potrzeby klientów.

Wszystkie sprzedawane przez firmę elementy rynny zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu cały system posłuży wiele lat. W skład zestawu wchodzą m.in. rynny dachowe, rury spustowe, kosze zlewowe, kolana łukowe oraz elementy mocujące.

Osoby, którym zależy na odprowadzaniu wody opadowej jak najdalej od danego budynku, mogą rozważyć zainstalowanie systemu rynnowego. Szczegóły dotyczące oferowanego zestawu zamieszczono na stronie internetowej. Warto dodać, że do oferty należą również wpusty dachowe, dzięki którym można uniknąć katastrofy budowlanej. Na klientów czekają też podsufitki.

Data dodania: 18-11-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Elementy budowlane powinny być mocowane w sposób możliwie bezpieczny. Jeśli szukasz hurtowni z narzędziami, zajrzyj [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Tarnów

Znicze Kowalczyk

Odwiedzanie cmentarza zazwyczaj rozpoczyna się od zakupu odpowiedniego na tę okazję znicza. Dlatego tak wielu ludzi r [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

AGTOM s. z o.o.

Trudno jest, gdy brakuje nam cierpliwości i dokładności stworzyć modele, które wyglądają jak oryginały. Jeśli j [..]
Więcej>