O FIRMIE


WWW: https://www.franknews.pl
Telefon:
Adres:
Kod pocztowy: -
Miejscowość:


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Portal dla frankowiczów wie, że nic nie dodaje otuchy bardziej przed czekającą kredytobiorcę sprawą sądową niż przykłady innych (podobnych) spraw, które zakończyły się dla kredytobiorców frankowych sukcesami. Główna informacja dotyczy oczywiście tego, przeciwko jakiemu bankowi odbywał się spór i można przekonać się, że są to naprawdę duże instytucje (a ich przedstawicieli jak najbardziej można pokonać w sądzie). Są również daty wyroków.

Podane jest także, co konkretnie zyskali frankowicze. Wygrane sprawy mogą się bowiem skończyć na kilka sposobów. Najpowszechniejsze jest odfrankowanie umowy lub jej całkowite unieważnienie (anulowanie kredytu). Portal franknews.pl podaje, że w pierwszym przypadku kredyt traktowany jest jako złotówkowy, a bank musi oddać nienależne i pobrane do tej pory odsetki. W drugim przypadku bank zwraca całą sumę rat, a kredytobiorca całą kwotę kredytu.

Data dodania: 10-07-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

-

Twój redaktor

Portal Twojredaktor.pl oferuje profesjonalną pomoc w przygotowaniu prac magisterskich. Zespół serwisu tworzą osoby o [..]
Więcej>

Lokalizacja:

YOOBBS

Letni tor saneczkowy, jakim jest summertubing, to przestrzeń, w której można zjeżdżać na specjalnych pontonach. Za [..]
Więcej>

Lokalizacja:

---

Posmakujto!

Osoby lubiące grzyby mogą przyrządzać je na różne sposoby, a także przez okrągły rok, wykorzystując stale dost [..]
Więcej>