O FIRMIE


WWW: https://eventomat.pl/
Telefon: 22 400 16 23
Adres: Kazimierzowska 25
Kod pocztowy: 02-572
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Użytkownik Nikodem Górski dodał komentarz Ocena 3
Od tej w/w firmy udało mi się wynająć bardzo porządny namiot, by pod nim na świeżym powietrzu zorganizować bankiet dla pracowników mojej firmy.
Opublikowano: 2020-10-01 09:26:44Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Planujesz zorganizować większą imprezę w plenerze? Masz już zaplanowany catering, nagłośnienie, jak i różne atrakcje? A pomyślałeś o namiotach, które pozwolą Ci zabezpieczyć całe spotkanie przed złą pogodą? Nie ma co się zdawać na prognozy, które mówią o słonecznych dniach i ryzykować, że w pewnym momencie może dojść do nagłego załamania aury.

Jeśli szykujesz bankiet i chcesz uchronić swoich gości przed deszczem lub skwarem, a także oszczędzić sobie niektórych gorzkich komentarzy z ich strony – postaw na rozwiązania, jakie proponuje firma Eventomat. Oferuje ona namioty bankietowe na wynajem w Warszawie i jej okolicach, dostarczając je na najróżniejsze wydarzenia – począwszy od wielkich wystaw, przez małe wesela z częścią plenerową. Profesjonalizmowi tej firmy zaufały m.in. takie firmy jak Skoda, Reebok, UPC, TVN, a nawet Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dostarczają najróżniejsze namioty, począwszy od wspomnianych bankietowych, przez rozwiązania firmy Mastertent, które umożliwiają tworzenie większych zadaszonych powierzchni, po konstrukcje halowe. Warto więc skorzystać z ich oferty.

Data dodania: 10-10-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.

Innowacyjne i dynamicznie rozwijające się firmy, powinny korzystać z wszystkich możliwości, jakie zapewniają róż [..]
Więcej>