O FIRMIE


WWW: http://efekt-lublin.com.pl/
Telefon: 81 533 12 76
Adres: M. Curie-Skłodowskiej 38
Kod pocztowy: 20-029
Miejscowość: Lublin


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Język włoski to jeden z języków romańskich, objęty statusem urzędowego we Włoszech, San Marino, Watykanie, Szwajcarii, a także na Istrii, czyli półwyspie należącym do Chorwacji i Słowenii. Ze względu na swoją melodyjność język ten jest uważany za jeden z najpiękniejszych na świecie.

Powodów, dla których warto uczyć się języka włoskiego, jest przynajmniej kilka. Pierwszy z nich to łatwość nauki, wynikająca stąd, że struktura tego języka jest dla osób biegle władających językiem polskim niezwykle prosta. Świadczy o tym niezbyt duża ilość reguł gramatycznych oraz nieskomplikowana wymowa.

Inne powody to: możliwość znalezienia ciekawej pracy, w której przydatna jest znajomość włoskiego, a także poznanie bogatej kultury Italii oraz włoskich tradycji.

Osobom chcącym biegle posługiwać się językiem włoskim bez względu na powód taką możliwość daje uznana szkoła języka włoskiego w Lublinie, o której można przeczytać na stronie internetowej efekt-lublin.com.pl.

Data dodania: 13-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lublin

Biocent Sp. z o.o.

Firma Biocent dostarcza profesjonalnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie inżynieryjnym. W produkcji sprzętu [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Obsza

E-pilarz

 Prace przydomowe mogą być albo katorgą, albo przyjemnością, a to zależy nie tylko od podejścia do obowiązków [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Gołaszyn

merg.pl

Każdy, kto poszukuje zarówno odzieży, jak i torebek czy butów, może wejść na stronę internetową tego sklepu i z [..]
Więcej>