O FIRMIE


WWW: https://ecofasada.pl/
Telefon: +48 22 300 07 30
Adres: Kołobrzeska 52K
Kod pocztowy: 05-510
Miejscowość: Konstancin-Jeziorna


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Płyty włókno-cementowe to typowy produkt budowlany, który stosuje się do wykonywania podwieszanej elewacji lub ścian zewnętrznych konstrukcji drewnianej. Co warto wiedzieć na ich temat?

Płyty mają wiele zalet, między innymi są odporne na wilgoć. Co więcej, charakteryzują się wysokim poziomem pH, co zapewnia ochronę przed rozwojem pleśni. Z pewnością ta informacja zainteresuje wielu inwestorów.

Nowoczesne płyty elewacyjne Equitone są barwione, dzięki czemu prezentują się bardzo dobrze i można dopasować ich kolor do wymagań projektanta. Produkt jest również wytrzymały oraz podatny na obróbki. Dzięki powłoce z czystego akrylu płyty są odporne na promieniowanie UV i łatwe w czyszczeniu. Tego typu produkty są polecane przez fachowców, architektów oraz projektantów.

Płyty Equitone można nabyć za pośrednictwem renomowanej firmy ECOFASADA.

Data dodania: 25-02-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Piaseczno

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Szukasz dobrej szkoły policealnej, za którą nie będziesz musiał płacić? Po liceum chcesz kontynuować naukę, aby [..]
Więcej>