O FIRMIE


WWW: https://dentic.us
Telefon: 728891677
Adres: Plac Matejki 21b
Kod pocztowy: 65-056
Miejscowość: Zielona Góra


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Na piękny wygląd zębów składa się wiele ich aspektów, ale na pewno duże znaczenie ma kolor. Jest to pierwszy element, który rzuca się w oczy, widoczny nawet z daleka, dlatego wiele osób pożąda dla siebie śnieżnej bieli uzębienia. Dziś łatwo można to sobie zapewnić - nawet jeśli zęby są mocno pociemniałe, na przykład na skutek palenia papierosów, można zafundować im olśniewającą biel. Raczej jednak nie powinno się łudzić, że uda się osiągnąć taki efekt poprzez stosowanie środków do samodzielnego użytku.

Znacznie lepsze rezultaty można uzyskać, decydując się na profesjonalne wybielanie zębów. W Zielonej Górze oferuje je gabinet :DENTICUS, w którym korzysta się z metod bezpiecznych, skutecznych i pozwalających wybielić zęby o wiele odcieni w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu pacjenci nie muszą poddawać się czasochłonnym i uciążliwym zabiegom ani też długo czekać na efekt, co jest szczególnie ważne, gdy chce się zapewnić sobie piękny wygląd na jakieś wydarzenie. Na uwagę zasługują też przystępne ceny tych usług, powodujące, że chętnie korzysta z nich wiele osób.

Data dodania: 06-04-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Świebodzin

Hurtownia "DUŚKA"

Już niedługo wielkie otwarcie Twojego sklepu. Cieszysz się i równocześnie denerwujesz, gdyż przed Tobą jeszcze wi [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

TG TRANSPORT GABARYTOWY

Jedną z najbardziej specjalistycznych usług, jakimi zajmuje się firma TG Transport Gabarytowy jest relokacja fabryk [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Żary

Węgier Glass

Firma Węgier Glass powstała w 1994 r. Specjalizuje się w tworzeniu wysokojakościowych produktów szklanych. Jej tw� [..]
Więcej>