O FIRMIE


WWW: https://aniflex.pl/
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Etykiety cyfrowe to uniwersalne produkty sprawdzające się w przypadku wielu opakowań. Estetyczne i odporne na uszkodzenia modele znajdują się na stronie aniflex.pl. Jest to witryna internetowa przedsiębiorstwa, sprzedającego etykiety cyfrowe w Warszawie kierowane do najbardziej wymagających klientów. Do ich zalet zalicza się możliwość uzyskania pożądanego kształtu, a wszystko to bez konieczności tworzenia wykrojnika, co wiązałoby się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów. Sprawdzają się one zarówno w przypadku małych, jak i dużych nakładów. Etykiety te są przeznaczone do aplikacji ręcznej lub automatycznej za pomocą specjalnych urządzeń etykietujących.

Klienci chwalą sobie możliwość drukowania najróżniejszych motywów graficznych, dzięki czemu stworzenie oryginalnej etykiety dopasowanej do wszystkich ich potrzeb, nie będzie problematyczne. Rozwiązanie to doceniane jest również za szybką produkcję, czego nie można powiedzieć o druku offsetowym, dlatego przypadnie do gustu osobom, którym zależy na czasie. W takiej sytuacji specjaliści nie muszą bowiem przygotowywać matryc.

Data dodania: 18-07-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Bedlno

Agromika Michał Kiciński

Uprawy powinny być chronione przed wszelkiego rodzaju insektami, szkodnikami i chwastami, ale niewielu rolników wie, � [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Łódź

Jubiler Destino

W dzisiejszych czasach w sprzedaży znaleźć można biżuterię wykonywaną z najfantastyczniejszych materiałów. Czas [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Dobroń

Travicom.PL

Na sklep.travicom.pl można znaleźć różne podłogi z PCV. Ich zaletą jest nie tylko wytrzymałość, ale również [..]
Więcej>