O FIRMIE


WWW: http://zwmix.pl/
Telefon: +48 62 7829606
Adres: Gola 33A
Kod pocztowy: 63-640
Miejscowość: Bralin


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Obrabiarki CNC to niezwykle przydatne maszyny używane między innymi w przedsiębiorstwach wytwórczych. To właśnie dzięki nim istnieje możliwość tworzenia niewielkich i precyzyjnie dociętych elementów. Obrabiarki sterowane są numerycznie, a wykorzystana technologia umożliwia dokładne wycinanie różnego elementów nie tylko z drewna, ale też metalu i tworzyw sztucznych. Są one zbudowane z nośnika danych, który jest urządzeniem zawierającym informacje sterujące oraz napędy. Podczas ich pracy dochodzi do automatycznej regulacji programowej w całkowicie zamkniętym układzie.

Obrabiarki sprawdzą się między innymi w przemyśle. Chcąc ułatwić sobie pracę, warto zainteresować się produktami, jakimi są akcesoria do obrabiarek. Ich sprzedażą zajmuje się firma zwmix.pl, oferujące produkty pochodzące z najwyższej półki. Klienci mogą mieć pewność nabycia urządzeń niezawodnych oraz takich, które będą mogły służyć przez bardzo długi czas od chwili zakupu. Podczas produkcji akcesoriów wykorzystuje się materiały najwyższej jakości, dzięki czemu wyróżniają się one odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Data dodania: 07-04-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Eleet Sp. z o.o.

Nie ma lepszego sposobu na liczenie czasu pracy, którą pracownicy wykonują przy komputerze, niż poprzez specjalistyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

Każdy, kto potrzebuje do prowadzenia swojej działalności sprężonego powietrza, doskonale wie, jak trudne może być [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Dalpo sp. z o.o.

Chcesz mieć pewność, że już więcej nie będziesz mieć problemów z etykietowaniem produktów, których produkcją [..]
Więcej>