O FIRMIE


WWW: https://www.um24.pl/
Telefon: 713119603
Adres: Uczniowska 1
Kod pocztowy: 52-222
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Kiedy najlepiej pojechać na wczasy na Kubie? Zdaniem wielu osób idealnym okresem jest czas między listopadem a majem, ponieważ właśnie wtedy temperatura sięga nawet 30 stopni Celsjusza. W innych miesiącach rejon ten opanowuje pora deszczowa, w której panuje dość duża wilgotność powietrza. W miejscu tym panuje klimat kolonialny, dzięki czemu przybyłe osoby mogą poczuć się tak, jakby właśnie przeniosły się w czasie do Stanów Zjednoczonych XIX wieku.

Wyjazdy na Kubę oferuje firma Unique Moments, dzięki której każde wakacje staną się niezapomnianym przeżyciem. Miejscem godnym uwagi jest przede wszystkim Hawana. Zdaniem wielu osób najpiękniejszą jej częścią jest La Habana Vieja, mogąca poszczycić się jedną z najbardziej zjawiskowych starówek na całym świecie. Będąc na Kubie, warto zwiedzić też Malecon, czyli słynny, 8-kilometrowy deptak. To właśnie tu tętni nocne życie, a na turystów czekają restauracje i kluby.

Data dodania: 15-01-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lubin

GoldenDreams Paweł Sekuła

Biżuterię ślubną powinna cechować najwyższa jakość oraz wyjątkowa elegancja. Z takiego założenia wychodzi fir [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Katowice

Smaczna Paczka

Aby być zdrowym i mieć prawidłową wagę, warto zadbać o regularność spożywanych posiłków, a także ich jakoś [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rzeszów

NETPIX

Zdecydowanie godną polecenia i wartą zainteresowania firmą, która tworzy sklepy www i strony internetowe w Rzeszowie [..]
Więcej>