O FIRMIE


WWW: http://www.odkurzacze-przemyslowe.info/
Telefon: 71 79 360 51
Adres: Aleja Poprzeczna 76
Kod pocztowy: 51-167
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W wielu halach produkcyjnych używa się oleju do chłodzenia maszyn skrawających, który później jest zanieczyszczony różnego rodzaju wiórami, opiłkami i innymi cząstkami stałymi. Pomocny jest wtedy odkurzacz do wiórów, przy pomocy którego zbiera się olej wraz z zanieczyszczeniami, a odkurzacz sam odseparuje  czysty olej, który można odprowadzić do odpowiedniego pojemnika. 

Tego typu odkurzacze obejrzeć można na stronie odkurzacze-przemyslowe.info, gdzie przedstawione są urządzenia firm Nilfisk i RGS o pojemności zbiornika na odpady od 70 do 600 l. Dwa spośród oferowanych odkurzaczy firmy Nilfisk mogą pracować w systemie ciągłym 24 godziny na dobę, zatem doskonale sprawdzą się w przemyśle mechanicznym z systemem zmianowym. Oba wyposażone są w zawory kierunkowe, które ułatwiają i przyspieszają opróżnianie zbiornika na ciecz. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt tego urządzenia, należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.

Data dodania: 20-01-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lubin

GoldenDreams Paweł Sekuła

Biżuterię ślubną powinna cechować najwyższa jakość oraz wyjątkowa elegancja. Z takiego założenia wychodzi fir [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Katowice

Smaczna Paczka

Aby być zdrowym i mieć prawidłową wagę, warto zadbać o regularność spożywanych posiłków, a także ich jakoś [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rzeszów

NETPIX

Zdecydowanie godną polecenia i wartą zainteresowania firmą, która tworzy sklepy www i strony internetowe w Rzeszowie [..]
Więcej>