O FIRMIE


WWW: https://sendpol24.pl/
Telefon: 508 75 96 75
Adres: Brodzica 39
Kod pocztowy: 22-500
Miejscowość: Hrubieszów


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Aby zmniejszyć ilość zgonów z powodu NZK, od kilku lat w Polsce wdrażany jest program PAD, czyli Program Publicznego Dostępu do Defibrylacji.

W ramach tego programu, w miejscach publicznych zamontowano wiele defibrylatorów, takich jak defibrylator Samaritan Pad, jest to urządzenie bardzo zaawansowane technologicznie, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze i nawet dziecko poradzi sobie z jego obsługą. Waży ono niecały kilogram, co jet ewenementem wśród tego typu urządzeń. Defibrylator jest w stanie sam zweryfikować, czy elektrody na ciele pacjenta są dobrze podłączone, zweryfikować zapis EKG i w razie potrzeby zaaplikować elektrowstrząsy. Wystarczy tylko włączyć defibrylator i stosować się do jasnych komunikatów głosowych.

Sklep Sendpol24.pl informacje, że w przypadku uzasadnionego użycia defibratora i wyczerpania się baterii, nowy zestaw baterii i elektrod typu Pad- Pak przysługuje nieodpłatnie.

Data dodania: 06-08-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lublin

PUH Florexpol Sp. z o.o.

Trudno wyobrazić sobie prawdziwego ogrodnika bez odpowiednich narzędzi. Artykuły takie jak motyki, zraszacze, grabie [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Obsza

Stylion

Każda osoba, która na co dzień nosi okulary, wie, jak trudno może być, kiedy zaczyna pojawiać się ostre słońce. [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Komarów

Bedlayn

Żyjąc w ciągłym biegu, pracując od rana do wieczora, często nie mamy czasu, by wsiąść w samochód i pojechać d [..]
Więcej>