O FIRMIE


WWW: https://przygodynaobcasach.pl
Telefon: +47 477 354 82
Adres: Mosvangen 0
Kod pocztowy: 40-21
Miejscowość: Stavanger


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wyprawy dla singli wcale nie muszą być nudne ani samotne. Dowodów na potwierdzenie przywołanej tezy nie trzeba daleko szukać. Wystarczy zapoznać się z ofertą biura turystycznego Przygody na Obcasach. Znajdziemy tam podróże, które można opisać za pomocą wielu różnych przymiotników: odważne, szalone, niestandardowe, niedrogie, aktywne, kobiece, pomysłowe, ale na pewno nie mało interesujące.  Rzeczone wyjazdy są pełne atrakcji. Zumba na plaży, wspinaczka po górach, pilates, trening cardio, jogging, jazda rowerem, warsztaty i spotkania z dietetykiem, medytacja, wizyty w SPA – „lista” okazuje się całkiem długa. Niezapomniane wrażenia gwarantowane. W pakiecie z dobrą kondycją i oczyszczonym umysłem.

Chcesz wreszcie odetchnąć pełną piersią i poczuć, że żyjesz? Uwolnić się od stresu i codziennego napięcia? Zostawić za sobą wszystkie negatywne emocje? Wejdź na stronę internetową: przygodynaobcasach.pl i ruszaj w podróż z biurem Przygody na Obcasach.

Data dodania: 09-04-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lubin

GoldenDreams Paweł Sekuła

Biżuterię ślubną powinna cechować najwyższa jakość oraz wyjątkowa elegancja. Z takiego założenia wychodzi fir [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Katowice

Smaczna Paczka

Aby być zdrowym i mieć prawidłową wagę, warto zadbać o regularność spożywanych posiłków, a także ich jakoś [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rzeszów

NETPIX

Zdecydowanie godną polecenia i wartą zainteresowania firmą, która tworzy sklepy www i strony internetowe w Rzeszowie [..]
Więcej>