O FIRMIE


WWW: http://mikuczynski-ekspertwizerunku.pl/
Telefon: +48 502 021 715
Adres: Stawy 12
Kod pocztowy: 04-467
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Paweł Mikuczyński to ekspert od spraw wizerunku, który działa na terenie Warszawy. Odpowiedni styl - zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, jest bardzo ważny. Wiadomo bowiem powszechnie iż ubiór ma ogromny wpływ na samopoczucie, a także pewność siebie każdego człowieka. 

Usługi tego profesjonalisty obejmują między innymi profesjonalne doradztwo najbardziej odpowiednich do danej sytuacji stylizacji, a także przekazanie wiedzy z zakresu obowiązujących obecnie trendów w modzie męskiej. 

Zainteresowani zawiązaniem współpracy z tym niezawodnym ekspertem powinni zajrzeć niezwłocznie na stronę internetową mikuczynski-ekspertwizerunku.pl. Tam zamieszczony jest szczegółowy opis wszystkich świadczonych usług, a także dane kontaktowe do tego specjalisty. Każdy klient z pewnością będzie zadowolony ze swojej metamorfozy!

Data dodania: 19-11-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>