O FIRMIE


WWW: https://netpaka.eu/
Telefon:
Adres: Powstańców Śląskich 54
Kod pocztowy: 42-700
Miejscowość: Lubliniec


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Bezowocnie przeglądasz Internet, szukając firm, które zajmują się szeroko pojętą logistyką? Potrzebujesz wsparcia przy przeprowadzce, a konkretniej mówiąc specjalistów, którzy pomogą Ci przewieźć Twoje meble i inne przedmioty do nowego domu? A może skupujesz zwierzęta od hodowców, ale nie masz własnego transportu? Niezależnie, co chcesz przewieźć, czy prowadzisz firmę, czy też jesteś osobą prywatną – wchodząc na Netpakę, znajdziesz najlepsze oferty przewoźników z całego kraju, jak i z innych państw UE.

Na portalu tym, oprócz ciekawych artykułów, wypełnionych przydatną wiedzą, znajduje się też giełda transportowa, na której możesz zamieścić ogłoszenie o tym, że poszukujesz spedytora. Dodawanie anonsów jest bardzo proste – wchodzisz w odpowiednią zakładkę „zleć transport”, wybierasz kategorię opatrzoną odpowiednią grafiką, później wypełniasz formularz detalami dotyczącymi przewozu i… czekasz na oferty przewoźników!

Korzystanie z zaufanej giełdy transportowej to pewność atrakcyjnych cen, a także rzetelnie wykonanych usług przewozowych, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Data dodania: 17-03-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki dodatkowej filtracji wody kranowej jesteśmy pewni, że pijemy wodę pozbawioną drobnych zanieczyszczeń biolog [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Kobiece miejsca intymne często są narażone na mikrootarcia. W przypadku, kiedy są podrażnione i zaczerwienione, war [..]
Więcej>