O FIRMIE


WWW: https://www.optykrozmus.pl/
Telefon: 32 447 01 27
Adres: Piastowska 3
Kod pocztowy: 43-200
Miejscowość: Pszczyna


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Co sprawia, że soczewki kontaktowe są takie popularne? Z pewnością to, że znajdują szersze zastosowanie do korekcji wad wzroku, a przy tym mogą je nosić wszyscy, niezależnie od wieku. Dzięki innowacyjnej technologii szkła kontaktowe utrzymują odpowiednie nawilżenie i natlenienie oka przez cały dzień. To ważne w przypadku osób pracujących przy komputerze. Powszechnie wiadomo, że czas spędzony przed monitorem, smartphonem czy tabletem nadwyręża wzrok i wpływa negatywnie na zdrowie. Zadbaj o odpowiednią profilaktykę oczu, zanim będzie za późno!

Wszystkie szkła kontaktowe dostępne na stronie optykrozmus.pl wyprodukowane są z materiałów charakteryzujących się wysoką tleno-przepuszczalnością oraz unikalnym systemem nawilżania. Dzięki temu chronią skutecznie oczy przed podrażnieniem oraz niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych takich jak wiatr, suche i wilgotne powietrze czy promieniowanie UV, które mają wpływ na ich kondycję. Osoby z astygmatyzmem mogą wybrać kolorowe soczewki toryczne, które w delikatny i subtelny sposób podkreślą naturalny kolor oczu lub przyciemnią tęczówkę. 

Data dodania: 19-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki dodatkowej filtracji wody kranowej jesteśmy pewni, że pijemy wodę pozbawioną drobnych zanieczyszczeń biolog [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Kobiece miejsca intymne często są narażone na mikrootarcia. W przypadku, kiedy są podrażnione i zaczerwienione, war [..]
Więcej>