O FIRMIE


WWW: https://rebelkids.com.pl/
Telefon: 531 785 860
Adres: Płk Dąbka 338
Kod pocztowy: 81-198
Miejscowość: Pogórze


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Chcesz, by Twoja pociecha wyróżniała się niebanalnym stylem? Dzieci również lubią się dobrze ubrać. Czemu więc nie dać im możliwości wyboru ciekawych ubrań, inspirowanych światowymi trendami? Wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego Rebel Kids. Dostarcza on odzież dla najmłodszych z limitowanych kolekcji polskich producentów odzieżowych. Dzięki temu Twoje dziecko może wyglądać naprawdę stylowo!

Wchodząc pod adres tego sklepu, przekonasz się, jak wyjątkowo mogą wyglądać ubranka dla dzieci. Znajdziesz tu świetną ofertę różnych spodni, bluzek, kurtek i koszulek zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Wśród propozycji firmy są elementy garderoby idealne na każdą okazję, a także na zwykły dzień. Nie zabrakło również odzieży wierzchniej. Sklep oferuje też atrakcyjne wyprzedaże, dzięki czemu można dostać dziecięce ubrania w naprawdę niskich cenach.

Postaw na produkty sprawdzonych projektantów i producentów! Stwórz wyjątkową garderobę dla swojego dziecka, które z pewnością poczuje się dużo lepiej, mając na sobie oryginalne stylizacje. A wszystko to w atrakcyjnie niskich cenach.

Data dodania: 09-06-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Gdańsk

Grupa EGA

Każdy, kto chce sprawić, żeby jego posiadłość wyglądała o wiele ciekawiej, z reguły sięga po kamień. To wła [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Gdańsk

Artnet Sp. z o.o.

Utrzymanie serwerowni to dziś zadanie niejednej firmy, która stawia na rozwój i chce oferować swoje usługi na bardz [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Straszyn

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Często zdarza Ci się podróżować i za każdym razem zastanawiasz się nad tym, w co masz się spakować, żeby cała [..]
Więcej>