O FIRMIE


WWW: https://www.lulkowo.pl/
Telefon: 885 900 851
Adres: Sarmacka 12
Kod pocztowy: 02-972
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Uważacie, że nadszedł najwyższy czas, aby Wasze dziecko otrzymało swój pierwszy rowerek. Co powiecie na wersję bez pedałów? Rowerek biegowy pozwoli maluchowi nabyć umiejętności, które przydadzą mu się, gdy przyjdzie odpowiedni moment na to, by przesiąść się na tradycyjny model z pedałami.

Sklep online Lulkowo.pl zaprasza do siebie rodziców chłopców oraz dziewczynek. W jego ofercie znaleźć można wersje dwu-, trzy- oraz czterokołowe. Tutaj kupicie rowerek biegowy dla dzieci już od pierwszego roku życia. Pojazdy dostępne w ww. sklepie zostały wykonane z trwałych materiałów. Mają one wygodne siedziska oraz rączki antypoślizgowe.

Jeżeli chcecie zadbać o rozwój ruchowy swojej dwu- lub trzyletniej pociechy, koniecznie pomyślcie o zakupie rowerka biegowego. Pojazd ten będziecie mogli zabierać ze sobą na rodzinne wycieczki za miasto.

Data dodania: 02-07-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>