O FIRMIE


WWW: https://www.kapitan-cook.pl/
Telefon: 511 722 198
Adres: Rejtana 12A
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Najlepszy catering dietetyczny w Sopocie i okolicach gwarantuje swoim klientom firma Kapitan Cook. To zdecydowany lider, który w ramach swoich usług proponuje swoim klientom szeroki wybór planów żywieniowych, a także naprawdę przystępne ceny!

Dieta pudełkowa tego typu to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby na przykład zrzucić parę kilo czy po prostu zacząć lepiej się odżywiać. W ramach takich usług pracownicy firmy codziennie rano dostarczają swoim klientom odpowiednio przygotowane posiłki pod drzwi domu czy mieszkania.  Nie trzeba więc tracić czasu na przygotowywanie odpowiednio zróżnicowanych i własnych posiłków we własnym zakresie.

Na stronie internetowej firmy - którą zainteresowani znaleźć mogą pod adresem kapitan-cook.pl - zamieszczone są szczegółowe opisy każdego z proponowanych planów żywieniowych. 

Data dodania: 29-10-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chwiram

Pro Natura sp. z o.o.

Każdy, kto stara się żyć zdrowo, wie, jak trudne może być czasami zdobycie odpowiedniego dla siebie pożywienia. J [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Szczecin

Kreator Finansów

Która lokata bankowa jest najkorzystniejsza? Czasem trudno jest to ocenić, ponieważ każdy bank reklamuje swoje produ [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Szczecin

Owocowy Świat Krzystof Kur

Jednym z niezwykle pożywnych artykułów, jakie oferuje swoim klientom znana na ekologicznym rynku internetowa firma Ow [..]
Więcej>