O FIRMIE


WWW: http://izo-stratton.pl/
Telefon: 661802861
Adres: Św. Mikołaja 180
Kod pocztowy: 62-035
Miejscowość: Radzewo


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Tak jak w każdej innej dziedzinie życia także i w budownictwie co rusz pojawiają się nowe technologie ulepszające istniejące już rozwiązania. Także i w kwestii ocieplania budynków wiele się zmienia i zamiast styropianu czy wełny coraz częściej inwestorzy decydują się na aplikację pianki poliuretanowej, która ma nadzwyczajne właściwości izolacyjne.

Decydując się na ocieplanie poddaszy w Poznaniu czy w okolicznych miejscowościach, warto zapoznać się z ofertą firmy ze strony izo-stratton.pl i poznać bliżej wszystkie pozytywne cechy pianki PUR. Jest to połączenie żywic z utwardzaczami, które jest łatwe w aplikacji i doskonale wypełnia wszystkie szczeliny, aby nie tworzyć mostków termicznych, jednocześnie wzmacniając konstrukcję dachu i zabezpieczając ją przed gniciem. Ma także właściwości dźwiękochłonne i doskonale wygłusza hałasy z zewnątrz, ale chyba najważniejszą cechą jest ogniotrwała i ma właściwości samogaszenia.

Data dodania: 03-04-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Eleet Sp. z o.o.

Nie ma lepszego sposobu na liczenie czasu pracy, którą pracownicy wykonują przy komputerze, niż poprzez specjalistyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

Każdy, kto potrzebuje do prowadzenia swojej działalności sprężonego powietrza, doskonale wie, jak trudne może być [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Dalpo sp. z o.o.

Chcesz mieć pewność, że już więcej nie będziesz mieć problemów z etykietowaniem produktów, których produkcją [..]
Więcej>