O FIRMIE


WWW: http://www.rozgrzewamypolskieserca.pl
Telefon: 22 343 20 00
Adres: Kasprzaka 44
Kod pocztowy: 01-224
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W praktycznie każdej dziedzinie biznesu kluczem do osiągnięcia sukcesu jest nie tylko rozumienie i wcielanie w życie wiedzy ekonomicznej i marketingowej, ale po prostu naukowych badań. Zdobywanie patentów, wdrażanie nowoczesnych technologii czy gruntowne, specjalistyczne analizy z wykorzystaniem profesjonalnej aparatury są wyborem dla firm, które chcą wyznaczać trendy i wciąż osiągać coraz lepsze wyniki.

Wzorcowym przykładem jest Instytut Chemii Fizycznej PAN, który otwiera się na współpracę z przedsiębiorstwami, oferując wiele usług wspierających rozwój poprzez naukę. Warto pamiętać, że jednostka naukowa rozwija się od 1955 roku, czyli od kilkudziesięciu lat i kilku pokoleń cenionych naukowców. Polska Akademia Nauk to wręcz marka, a współpraca z nią nobilituje i obrazuje, jak ważne są związki pomiędzy nauką a biznesem.

Przedsiębiorcy, którzy poszukują porad, analiz czy specjalistycznych badań w jednym z najlepiej wyposażonych laboratoriów w Europie, powinni sprawdzić, co ma do zaoferowania IChF PAN w zakresie chemii, fizyki czy biologii.

Data dodania: 26-03-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>