O FIRMIE


WWW: https://imprezy-integracyjne-ambiente.pl/
Telefon: 695 351 513
Adres: Budy Michałowskie 72
Kod pocztowy: 96-316
Miejscowość: Międzyborów


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Większość pracowników niecierpliwie czeka na dzień, w którym cały zakład spotka się w ramach imprezy firmowej. Ten wyjątkowy event pozwala na integrację, na którą często w ciągu tygodnia trudno znaleźć czas. W pracy jesteśmy zajęci swoimi obowiązkami, jednak w trakcie luźnych spotkań pracowników i kadry zarządzającej pojawiają się możliwości zacieśnienia więzi.

Na stronie imprezy-integracyjne-ambiente.pl swoje usługi reklamuje firma, która na swoim koncie ma zorganizowany niejeden event. Wydarzenia w plenerze to jej specjalność. Oferuje pikniki pełne takich atrakcji jak np. zabawy terenowe, zawody siłowe, paintball, jazda quadami, konkurencje sprawnościowe, warsztaty kuchenne, gry miejskie, spływy rzeką, animacje.

Interesują Cię imprezy firmowe w Warszawie? Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z ww. firmą i zleć jej zorganizowanie wieczoru tematycznego.

Data dodania: 08-04-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>