O FIRMIE


WWW: http://hanipol.com/
Telefon: +48 601-439-289
Adres: Szymanowskiego 9b
Kod pocztowy: 41-29
Miejscowość: Sosnowiec


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Hurtownia Hanipol jest źródłem wielu ciekawych pomysłów i przedmiotów na wyposażenie w towary najróżniejsze punkty sprzedażowe. Można w niej odnaleźć najróżniejsze upominki, gdyż, jako hurtownia internetowa ma w zanadrzu ogromny dostęp do najróżniejszych produktów zagranicznych.

Hurtownia oferuje swoje towary w świetnych cenach, głównie dzięki temu, że zakup danych produktów odbywa się bezpośrednio u producenta, bez obecności pośredników. Dzięki temu cena jest atrakcyjna, a sama hurtownia ma pewność, że dany towar jest wykonywany w odpowiednich warunkach i z określonych materiałów. Najważniejsze jest, bowiem by nie sprzedawać swoim klientom niczego, co pochodziłoby z niewiadomego źródła. Gdyż jak wiadomo tajemnicą sukcesów jest zadowolenie klienta. Dlatego hurtownia ta współpracuje z 16 krajami i zawiera umowy wyłącznie z pewnymi i sprawdzonymi i producentami, towarów, które później staną się wspaniałym upominkiem.

Data dodania: 24-12-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki dodatkowej filtracji wody kranowej jesteśmy pewni, że pijemy wodę pozbawioną drobnych zanieczyszczeń biolog [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Kobiece miejsca intymne często są narażone na mikrootarcia. W przypadku, kiedy są podrażnione i zaczerwienione, war [..]
Więcej>