O FIRMIE


WWW: https://www.growworld.pl/
Telefon: 792026852
Adres: Bolesława Kurpińskiego 2
Kod pocztowy: 44-206
Miejscowość: Rybnik


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Pierwotnie, przed pojawieniem się ogólnodostępnych nawozów syntetycznych, w celu poprawienia wydajności upraw stosowano środki tradycyjne, czyli przede wszystkim obornik, kompost czy gnojówkę. Starożytni Rzymianie odkryli, że również popiół wykazuje korzystne działanie na jakość plonów. Dziś – te sposoby pojawiają się głównie w mniejszych, prywatnych ogródkach, prowadzonych bez przeznaczenia przemysłowego.

Obecnie, na rynku nawozów daje się jednak zauważyć stopniowo rosnącą popularność nawozów organicznych – na przykład doskonałego rozwiązania, jakim są nawozy marki BAC. Jeżeli chcemy zaopatrzyć się w większą ilość tego towaru, optymalnym wyjściem będą odwiedziny strony sklepu internetowego, funkcjonującego pod adresem: growworld.pl.

Jest to bardzo ciekawa inicjatywa na rynku chemii ogrodniczej. Działająca od 8 lat firma, dzięki zgromadzonym przez ten czas doświadczeniom, opracowała konkurencyjną ofertę, która powinna zadowolić również bardziej wymagających klientów.

Data dodania: 01-11-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki dodatkowej filtracji wody kranowej jesteśmy pewni, że pijemy wodę pozbawioną drobnych zanieczyszczeń biolog [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Kobiece miejsca intymne często są narażone na mikrootarcia. W przypadku, kiedy są podrażnione i zaczerwienione, war [..]
Więcej>