O FIRMIE


WWW: https://www.goldwings.pl/
Telefon: +48501101504
Adres: Michała Sobczaka 11
Kod pocztowy: 01-492
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Goldwings Flight Academy jest szkołą lotniczą, która wydała wielu profesjonalnych lotników. Akademia rzetelnie przygotowuje do pełnienia zawodu pilota. Jej kadrę tworzą instruktorzy o wieloletnim doświadczeniu, mający niezbędne kompetencje, by w skuteczny sposób przekazywać swoim kursantom umiejętności i wiedzę z zakresu lotnictwa.

Osoby biorące udział w szkoleniu mają do swojej dyspozycji nowoczesną flotę samolotów szkoleniowych. Należą do nich m.in. Cessna, Piper oraz Diamond. Modele te znakomicie sprawdzają się podczas treningów, zapewniając użytkownikom bezpieczeństwo i doskonałe warunki do kształcenia umiejętności.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym szkoleniu, które da Ci wymierne korzyści, wybór szkoły będzie doskonałą decyzją. Dostępne na stronie Goldwings opinie najlepiej świadczą o zasłużonej renomie akademii. Kursanci cenią przede wszystkim zaangażowane podejście do każdego uczestnika szkolenia, a także znakomitą atmosferę.

Data dodania: 28-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>