O FIRMIE


WWW: https://goldendreams.pl/
Telefon: 801 066 448
Adres: Jana Pawła II 86B
Kod pocztowy: 59-300
Miejscowość: Lubin


DODAJ OCENE


Użytkownik Sandra Duda dodał komentarz Ocena 3
Ja mam obrączki staromodne , ale jak teraz patrze na te z brylantami to także mi się podobają. Może przydałoby się odnowić przysięgę małżeńską i namówić małżonka na wymianę obrączek ... :)
Opublikowano: 2018-08-24 12:54:18Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Biżuterię ślubną powinna cechować najwyższa jakość oraz wyjątkowa elegancja. Z takiego założenia wychodzi firma Golden Dreams, która w swoim sklepie internetowym oferuje obrączki wykonane z zachowaniem wysokich standardów wytwarzania biżuterii.

Szczególną pozycję w kolekcji sklepu zajmują obrączki ślubne z brylantami. Są przykładem najwyższego rodzaju sztuki jubilerskiej. Pięknie wkomponowany kamień nadaje obrączce niebywałego smaku i elegancji. W ofercie Golden Dreams znajdują się obrączki zarówno ze złota żółtego, jak i białego. Biżuteria ślubna dostępna w sklepie odznacza się kunsztownym wykonaniem. Każdy z projektów został stworzony z miłości do jubilerstwa.

Kolekcja obrączek ślubnych z brylantami oferowana przez firmę dostępna jest na stronie goldendreams.pl. Golden Dreams to gwarancja jakości i dobrego smaku.

Data dodania: 26-10-2017

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Katowice

Smaczna Paczka

Aby być zdrowym i mieć prawidłową wagę, warto zadbać o regularność spożywanych posiłków, a także ich jakoś [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rzeszów

NETPIX

Zdecydowanie godną polecenia i wartą zainteresowania firmą, która tworzy sklepy www i strony internetowe w Rzeszowie [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bardo

Kredens Babci Heli

Uwielbiasz pić poranną kawę z ekspresu, dzięki której budzisz się i masz energię do dalszego działania? Zaserwuj [..]
Więcej>