O FIRMIE


WWW: https://geologia-budownictwo.pl/
Telefon: 793 388 330
Adres: Balonowa 19
Kod pocztowy: 54-129
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Nowoczesne technologie i urządzenia dają możliwość sprawdzenia i przebadania wielu istotnych czynników i parametrów. Dzięki temu można znacznie zmniejszyć ryzyko wielu różnych inwestycji oraz zapewnić większe bezpieczeństwo pracownikom na przykład na budowie. Przyczyniają się do tego między innymi profesjonalne badania gleby, które należy wykonać przed rozpoczęciem plac. Dzięki możliwości poznania właściwości gleby, takich jak warstwy nasypu czy zasoby wodne i ich rozmieszczenie, cały proces będzie o wiele łatwiejszy i na pewno obędzie się bez przykrych niespodzianek.
Jeśli interesuje Cię geologia w Legnicy lub w innym mieście w okolicy, to koniecznie odwiedź stronę geologia-budownictwo.pl i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą już teraz. Sprawdź, czym dokładnie się zajmuje firma Geo&Bud, dowiedz się jak najwięcej na ich temat i skontaktuj się z nimi już teraz. Ich oferta na pewno przypadnie Ci do gustu. 

Data dodania: 08-10-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lubin

GoldenDreams Paweł Sekuła

Biżuterię ślubną powinna cechować najwyższa jakość oraz wyjątkowa elegancja. Z takiego założenia wychodzi fir [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Katowice

Smaczna Paczka

Aby być zdrowym i mieć prawidłową wagę, warto zadbać o regularność spożywanych posiłków, a także ich jakoś [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Rzeszów

NETPIX

Zdecydowanie godną polecenia i wartą zainteresowania firmą, która tworzy sklepy www i strony internetowe w Rzeszowie [..]
Więcej>