O FIRMIE


WWW: https://urzadzaj24.pl/
Telefon: 693 461 025
Adres: Żegocina 5
Kod pocztowy: 32-731
Miejscowość: Żegocina


DODAJ OCENE


Użytkownik Andrzej Wojciechowski dodał komentarz Ocena 4
Komody w kolorze białym zakupione na domenie urzadzaj24.pl bardzo dobrze kontrastują z moimi ciemnoniebieskimi ścianami w pokoju , gdzie te komody stoją.
Opublikowano: 2018-11-07 15:29:07Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwo SEDIA cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z jej oferty, i kupili meble tej marki. Firma od wielu lat zajmuje się produkcją mebli, utrzymanych w stylistyce prowansalskiej. Warto poznać propozycję, jaką są białe komody. Cały, niezwykle szeroki asortyment marki SEDIA znajdziemy na stronie internetowej sklepu urzadzaj24.pl.

Wśród oferowanych opcji białych komód dostępne są przeróżne wzory – od bardziej wystawnych, większych, które doskonale sprawdzą się w pokoju gościnnym albo w salonie do mniejszych, bardziej kompaktowych wersji – w sam raz do sypialni, ewentualnie - łazienki.

Do produkcji mebli pracownicy SEDIA używają doskonałych gatunkowo surowców, pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Produkcja marki SEDIA to synonim prawdziwego luksusu oraz niezwykłej estetyki.

Data dodania: 06-10-2017

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Nowy Sącz

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Kuchnia to miejsce, w którym spędza się bardzo wiele czasu, warto więc poświęcić jej trochę uwagi, aby stworzyć [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Elementy budowlane powinny być mocowane w sposób możliwie bezpieczny. Jeśli szukasz hurtowni z narzędziami, zajrzyj [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

CzesciAGD.pl

Prawdopodobnie każda zmywarka choć raz w swoim "życiu" ulegnie uszkodzeniu. Warto w takich sytuacjach wiedzieć, do k [..]
Więcej>