O FIRMIE


WWW: http://efekt-lublin.com.pl/
Telefon: 81 533 12 76
Adres: M. Curie-Skłodowskiej 38
Kod pocztowy: 20-029
Miejscowość: Lublin


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Język włoski to jeden z języków romańskich, objęty statusem urzędowego we Włoszech, San Marino, Watykanie, Szwajcarii, a także na Istrii, czyli półwyspie należącym do Chorwacji i Słowenii. Ze względu na swoją melodyjność język ten jest uważany za jeden z najpiękniejszych na świecie.

Powodów, dla których warto uczyć się języka włoskiego, jest przynajmniej kilka. Pierwszy z nich to łatwość nauki, wynikająca stąd, że struktura tego języka jest dla osób biegle władających językiem polskim niezwykle prosta. Świadczy o tym niezbyt duża ilość reguł gramatycznych oraz nieskomplikowana wymowa.

Inne powody to: możliwość znalezienia ciekawej pracy, w której przydatna jest znajomość włoskiego, a także poznanie bogatej kultury Italii oraz włoskich tradycji.

Osobom chcącym biegle posługiwać się językiem włoskim bez względu na powód taką możliwość daje uznana szkoła języka włoskiego w Lublinie, o której można przeczytać na stronie internetowej efekt-lublin.com.pl.

Data dodania: 13-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lublin

PUH Florexpol Sp. z o.o.

Trudno wyobrazić sobie prawdziwego ogrodnika bez odpowiednich narzędzi. Artykuły takie jak motyki, zraszacze, grabie [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Obsza

Stylion

Każda osoba, która na co dzień nosi okulary, wie, jak trudno może być, kiedy zaczyna pojawiać się ostre słońce. [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Komarów

Bedlayn

Żyjąc w ciągłym biegu, pracując od rana do wieczora, często nie mamy czasu, by wsiąść w samochód i pojechać d [..]
Więcej>