O FIRMIE


WWW: https://e-pilarz.com/
Telefon: 603 114 962
Adres: Obsza 141
Kod pocztowy: 23-413
Miejscowość: Obsza


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

 Prace przydomowe mogą być albo katorgą, albo przyjemnością, a to zależy nie tylko od podejścia do obowiązków, jakie nakłada na właściciela posiadanie domu z ogrodem, ale przede wszystkim od sprzętu, jakim on się posługuje. Na przykład koszenie trawy na nierównym terenie jest prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza dla kogoś starszego czy słabszego. Zmienić tę czynność w relaks może kosiarka Viking MB 448 TC, jedna z najmocniejszych z czwartej serii, dostępna na stronie e-pilarz.com.

Dlaczego akurat ta? Przyczyn jest wiele, ale najważniejsze to przede wszystkim jej lekkość i łatwość prowadzenia. Tę pierwszą cechę udało się marce osiągnąć po zastosowaniu trwałego materiału polimerowego do produkcji osłon, a drugą gwarantuje jednostopniowy napęd na wszystkie koła. Poza tym kosiarka ma wygodny pojedynczy, składany uchwyt, który zapewnia łatwy dostęp do kosza o pojemności 55 litrów. Jest to niezwykle wydajny sprzęt, przy pomocy którego w krótkim czasie można skosić 1200 m kw. 

Data dodania: 02-07-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lublin

PUH Florexpol Sp. z o.o.

Trudno wyobrazić sobie prawdziwego ogrodnika bez odpowiednich narzędzi. Artykuły takie jak motyki, zraszacze, grabie [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Obsza

Stylion

Każda osoba, która na co dzień nosi okulary, wie, jak trudno może być, kiedy zaczyna pojawiać się ostre słońce. [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Komarów

Bedlayn

Żyjąc w ciągłym biegu, pracując od rana do wieczora, często nie mamy czasu, by wsiąść w samochód i pojechać d [..]
Więcej>