O FIRMIE


WWW: https://www.densstomatologia.pl/
Telefon: 668 010 777
Adres: Gwarna 13
Kod pocztowy: 61-702
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Czyszczenie protetyczne polega przede wszystkim na noszeniu przez daną osobę uzupełnień protetycznych, które nazywane są również protezami. Są to sztuczne twory, których zadaniem jest zastępowanie utraconej części narządu żucia, jak również hamowanie zniekształceń uzębienia. Protetyka w Poznaniu w atrakcyjnym cenniku, wykonywana jest w klinice Dens Stomatologia, zatrudniającej wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Protezy są ciałami obcymi i nie stanowią one jedności biologicznej z organizmem, jak ma to miejsce w przypadku implantów. Są one w stanie odtwarzać utracone lub też zniszczone zęby, poprawiając wygląd twarzy. Innymi słowy, protezy są aparatem leczniczo-rehabilitacyjnym, na który decyduje się coraz więcej pacjentów. Zęby to jedyna część ludzkiego ciała, której nie da się przeszczepić ani zregenerować, a protetyka daje możliwość cieszenia się pięknym uśmiechem na nowo.

Data dodania: 21-01-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Eleet Sp. z o.o.

Nie ma lepszego sposobu na liczenie czasu pracy, którą pracownicy wykonują przy komputerze, niż poprzez specjalistyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

Każdy, kto potrzebuje do prowadzenia swojej działalności sprężonego powietrza, doskonale wie, jak trudne może być [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Dalpo sp. z o.o.

Chcesz mieć pewność, że już więcej nie będziesz mieć problemów z etykietowaniem produktów, których produkcją [..]
Więcej>