O FIRMIE


WWW: https://chrzanowskaubiera.pl
Telefon: +48 606 40 40 41
Adres: Dembego 8A
Kod pocztowy: 02-796
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Poszukujesz swojego stylu? Marzysz o tym, by wyglądać i czuć się dobrze? Jeśli tak, to wybierz się na spotkanie z profesjonalnym stylistą. Wykwalifikowana stylistka dobrze wie, jak duże znaczenie w budowaniu wizerunku odgrywa psychologia kolorów. Barwy ciuchów powinny pasować do typu urody klientki. Ważne jest zatem, by na początku pracy nad wyglądem wybrać odpowiednie kolory stylizacji.

Taką analizę kolorystyczną wykonasz w Warszawie u Chrzanowska ubiera. Na konsultacji dowiesz się, jakie kolory masz nosić, by wyglądać olśniewająco oraz które z nich nie pasują do Ciebie. Dodatkowo nauczysz się jak łączyć poszczególne wzory i kolory.

Doświadczona kreatorka stylu proponuje także inne formy modowej pomocy. W ofercie znajdziesz pozycje takie jak analiza stylu i sylwetki, analiza garderoby czy też profesjonalne zakupy ze stylistą.

Data dodania: 22-01-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Wencel Sp. z o.o.

Prowadząc gastronomię z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego jak wiele zależy nie tylko do odpowiedniego teamu, a [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów i gastronomii są aktualnie jednym z najważniejs [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Fabryka Gadżetów

Zastanawiasz się nad tanimi, a jednocześnie skutecznymi nośnikami reklamowymi? Jeśli chodzi o breloki z nadrukiem, s [..]
Więcej>