O FIRMIE


WWW: http://biocent.com.pl
Telefon:
Adres: Do Dysa 5
Kod pocztowy: 20-149
Miejscowość: Lublin


DODAJ OCENE


Użytkownik cadrachi dodał komentarz Ocena 5
Takie sprytne rozwiązania, które dostępne są wraz z możliwością ich montażu, to jak dla mnie świetna sprawa. Jeśli do tego są bezpieczne i nowoczesne, to tym bardziej warto w nie zainwestować. :)
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Firma Biocent dostarcza profesjonalnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie inżynieryjnym. W produkcji sprzętu stawia przede wszystkim na innowacyjność i bezpieczeństwo. Jednym z zaawansowanych produktów firmy jest regulator przepływu, który optymalizuje poziom wód opadowych. Znajduje zastosowanie m.in. w komorach i przelewach burzowych czy urządzeniach oczyszczających wodę. W ofercie firmy dostępne są regulatory stożkowe, pionowe i pływakowe.

Każdy regulator przepływu dostosowany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającej osoby. Firma Biocent oferuje również usługę montażu, dlatego klient może mieć pewność, że instalacja zostanie założona według najwyższych standardów. By zapoznać się z ofertą Biocent, wystarczy odwiedzić stronę biocent.com.pl. Kompleksowa obsługa sprawia, że z oferty firmy skorzystało już wielu klientów.

Data dodania: 08-11-2017

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lublin

PUH Florexpol Sp. z o.o.

Trudno wyobrazić sobie prawdziwego ogrodnika bez odpowiednich narzędzi. Artykuły takie jak motyki, zraszacze, grabie [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Obsza

Stylion

Każda osoba, która na co dzień nosi okulary, wie, jak trudno może być, kiedy zaczyna pojawiać się ostre słońce. [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Komarów

Bedlayn

Żyjąc w ciągłym biegu, pracując od rana do wieczora, często nie mamy czasu, by wsiąść w samochód i pojechać d [..]
Więcej>