O FIRMIE


WWW: https://sklep.bestlighting.pl/
Telefon: +48 663 925 362
Adres: Ułańska 16
Kod pocztowy: 40-887
Miejscowość: Katowice


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Nowoczesne i wysoce wydajne oświetlenie uliczne spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale też wpływa pozytywnie na walory estetyczne danego miejsca. To właśnie między innymi dlatego w coraz większej ilości przestrzeni publicznych znajdują się lampy parkowe tworzone w technologii LED. Oświetlenie to jest znacznie bardziej efektywne w porównaniu z innymi rozwiązaniami i daje możliwość oświetlania nawet dużych przestrzeni, a wszystko to niewielkim kosztem. Znaleźć je można na stronie BestLighting.

Technologia LED zaczyna powoli wypierać tradycyjne żarówki, a wszystko to ze względu na ich przewagę związaną z energooszczędnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Ponadto, właściwie oświetlona przestrzeń publiczna daje gwarancję doskonałej widoczności, co ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców. Nie bez znaczenia jest też żywotność LED-ów, która wynosić można nawet 100 000 godzin.

Data dodania: 03-02-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Chorzów

Rozbitaszybka.com

We współczesnych telefonach komórkowych, bardzo często pojawiają się mechaniczne awarie, do których najczęściej [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Dzięki dodatkowej filtracji wody kranowej jesteśmy pewni, że pijemy wodę pozbawioną drobnych zanieczyszczeń biolog [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Kobiece miejsca intymne często są narażone na mikrootarcia. W przypadku, kiedy są podrażnione i zaczerwienione, war [..]
Więcej>